Przetwarzanie obrazu - wideodetekcja

 

iEye - Zaawansowane centrum monitoringu


iEye jest połączeniem systemów monitoringu, wideo detekcji oraz kontroli ruchu i kontroli dostępu.
Jest kompleksowym rozwiązaniem, umożliwiającym rejestrację oraz analizę obrazu i dźwięku,
współpracującym z wieloma rodzajami czujników i układów wykonawczych.


System iEye idealnie nadaje się do zastosowania w salonach jubilerskich, galeriach handlowych, na stacjach benzynowych, w halach garażowych oraz w obiektach przemysłowych. Oprogramowanie umożliwia obsługę wielu źródeł obrazu i dźwięku takich jak: kamery IP i USB, mikrofony, karty CCTV, karty telewizyjne oraz strumienie obrazu przechwytywane z pulpitu komputera.


 • System iEye umożliwia zapisywanie strumieni audio i wideo na lokalnym dysku komputera, wysyłanie ich na dedykowany serwer internetowy oraz do serwisu YouTube. Możliwy jest stały podgląd nagrań za pośrednictwem lokalnie zainstalowanego oprogramowania oraz przez przeglądarki internetowe.
 • System pracuje w czasie rzeczywistym co zapewnia natychmiastowe wywołanie alarmu po wykryciu ruchu, przekroczeniu ustalonego poziomu natężenia dźwięku czy otrzymania sygnału z podłączonych czujników. Alarm może zostać połączony z wysłaniem e-maila, SMSa lub MMSa, można też automatycznie przesłać nagranie do innych komputerów. Istnieje możliwość integracji oprogramowania z modułem do detekcji twarzy ułatwiającym rozpoznawanie osób. Możliwa jest także niestandardowa obróbka obrazu z kamer z obiektywami szerokokątnymi i sferycznymi.
 • Z poziomu internetowej aplikacji serwerowej możliwe jest przeglądanie zarejestrowanych nagrań, historii wystąpień alarmów oraz obserwowanie w czasie rzeczywistym obrazu z dowolnej kamery.
 • Opracowaliśmy dedykowany układ elektroniczny współpracujący z oprogramowaniem iEye, pozwalający na przyłączanie do komputera zewnętrznych czujników takich jak: czujki mikrofalowe oraz poczerwieni wykrywające ruch, laserowe bariery optoelektroniczne, czytniki kodów RFID, czujniki otwarcia drzwi i okien, czujniki zbicia szyb, czujniki ciśnienia, wilgotności, temperatury itp. Informacje z czujników mogą posłużyć do wygenerowania alarmu, włączenia nagrywania i podjęcia innych wcześniej zdefiniowanych działań np. sterowania elektrozamkami, blokowanie możliwości otwarcia kasetek w kasach, włączanie cichego alarmu.

  • Oprogramowanie jest stale rozwijane i dostosowywane do potrzeb naszych Klientów.
   Oferujemy kompleksowe rozwiązania ściśle dostosowane do Państwa wymagań.
   System został wdrożony między innymi u jednego z wiodących producentów branży jubilerskiej.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________
JESTEŚMY W STANIE NAPISAĆ DOWOLNĄ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA MOBILNE. UDZIELAMY PEŁNEGO WSPARCIA TECHNICZNEGO.


GPNT INNOWACYJNA GOSPODARKA PARP UNIA EUROPEJSKA MICROSOFT BizSpark