Panel operatorski z nawigacji GPS z GSM, WIFI i Bluetooth

 

Innowacyjne oprogramowanie paneli operatorskich
z GPS, GSM, WIFI i Bluetooth

Tablet jako dotykowy panel operatorski

Panel operatorski (HMI) jest obecnie jednym z podstawowych produktów występujących w instalacjach automatyki i sterowania służącym do wizualizacji i zmiany parametrów urządzeń.

Większość współczesnych tabletów doskonale sprawdza się jako panele operatorskie. Możliwość współpracy z zewnętrznymi urządzeniami przez USB, Bluetooth i WiFi sprawia iż idealnie sprawdzają się w tej roli.

Dzięki naszemu autorskiemu oprogramowaniu można rozszerzyć możliwości tabletu o wszystkie funkcje dostępne w profesjonalnych panelach operatorskich.

Przygotowujemy oprogramowanie zgodnie z wytycznymi klientów. Dostosowujemy je do specyfiki współpracujących urządzeń automatyki.

Opracowaliśmy panel operatorski służący do współpracy z przenysłową centralą klimatyzacyjną. Dzięki wysokiej rozdzielczości ekranu dotykowego możliwe było stworzenie bardzo zaawansowanego i intuicyjnego interfejsu użytkownika. Telefon GSM i WIFI wbudowane w urzadzenie umożliwiły sterowanie centralą z dowolnego miejsca na świecie.

System może stanowić doskonałą platformę do kolejnych projektów wykorzystujących możliwości współczesnych tabletów.


Opracowaliśmy panel operatorski służący do współpracy z czujnikiem położenia wrzeciona maszyny CNC, bazujący na tablecie Urządzenie doskonale sprawdza się w roli dotykowego panelu sterującego, komunikującego się z układem pomiarowym przy pomocy łącza bluetooth.


Zbudowaliśmy system bezprzewodowych czujników temperatury, ciśnienia, przepływu, przyspieszenia, przechyłu i innych parametrów fizycznych. Czujniki komunikują się bezpośrednio z oprogramowaniem zainstalowanym w tablecie lub nawigacji samochodowej. Możliwy jest zapis wszystkich pomiarów na karcie pamięci oraz przetransmitowanie ich w dowolnym momencie do centralnego serwera.

Z oprogramowaniem współpracuje między innymi moduł przekaźników bluetooth działający także w systemach Android, Windows.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________
JESTEŚMY W STANIE NAPISAĆ DOWOLNĄ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA MOBILNE. UDZIELAMY PEŁNEGO WSPARCIA TECHNICZNEGO.


GPNT INNOWACYJNA GOSPODARKA PARP UNIA EUROPEJSKA MICROSOFT BizSpark