Panel operatorski z nawigacji GPS z GSM, WIFI i Bluetooth

 

Innowacyjne oprogramowanie paneli operatorskich
z GPS, GSM, WIFI i Bluetooth - Android i Windows CE

Tablet lub nawigacja GPS jako dotykowy panel operatorski

Panel operatorski (HMI) jest obecnie jednym z podstawowych produktów występujących w instalacjach automatyki i sterowania służącym do wizualizacji i zmiany parametrów urządzeń.

Większość współczesnych nawigacji samochodowych oraz tabletów doskonale sprawdza się jako panele operatorskie. Możliwość współpracy z zewnętrznymi urządzeniami przez USB, Bluetooth i WiFi sprawia iż idealnie sprawdzają się w tej roli.

Dzięki naszemu autorskiemu oprogramowaniu można rozszerzyć możliwości urządzenia do samochodowej nawigacji satelitarnej lub tabletu o wszystkie funkcje dostępne w profesjonalnych panelach operatorskich.

Przygotowujemy oprogramowanie zgodnie z wytycznymi klientów. Dostosowujemy je do specyfiki współpracujących urządzeń automatyki.

Opracowaliśmy panel operatorski służący do współpracy z centralą klimatyzacyjną, bazujący na nawigacji NAVROAD DUXO (GPS + GSM + WIFI) z systemem Windows CE 6.0. Dzięki wysokiej rozdzielczości ekranu dotykowego (800x480 pixeli) o przekątnej 12,7 cm możliwe było stworzenie bardzo zaawansowanego i intuicyjnego interfejsu użytkownika. Telefon GSM i WIFI wbudowane w nawigację umożliwiły sterowanie centralą z dowolnego miejsca na świecie.

System może stanowić doskonałą platformę do kolejnych projektów wykorzystujących możliwości współczesnych nawigacji GPS.


Opracowaliśmy panel operatorski służący do współpracy z czujnikiem położenia wrzeciona maszyny CNC, bazujący na tablecie FreeWay 7 (GPS + WIFI + zewnętrzny bluetooth) z systemem Android 4.0. Urządzenie doskonale sprawdza się w roli dotykowego panelu sterującego, komunikującego się z układem pomiarowym przy pomocy łącza bluetooth.


Zbudowaliśmy system bezprzewodowych czujników temperatury, ciśnienia, przepływu, przyspieszenia, przechyłu i innych parametrów fizycznych. Czujniki komunikują się bezpośrednio z oprogramowaniem zainstalowanym w tablecie lub nawigacji samochodowej. Możliwy jest zapis wszystkich pomiarów na karcie pamięci oraz przetransmitowanie ich w dowolnym momencie do centralnego serwera.

Z oprogramowaniem współpracuje między innymi moduł przekaźników bluetooth działający także w systemach Android, Windows, Windows CE, Windows Phone oraz moduł Android Open Accessory

_____________________________________________________________________________________________________________________________________
JESTEŚMY W STANIE NAPISAĆ DOWOLNĄ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA MOBILNE. UDZIELAMY PEŁNEGO WSPARCIA TECHNICZNEGO.


GPNT INNOWACYJNA GOSPODARKA PARP UNIA EUROPEJSKA MICROSOFT BizSpark