Oprogramowanie dla placÓwek handlowych

 

Czytniki cen / Sprawdzarki cen

Sprawdzarki umożliwiają klientom placówki handlowej szybkie i samodzielne sprawdzenie ceny oraz uzyskanie dodatkowych informacji na temat produktu.

Opracowaliśmy oprogramowanie prezentujące ceny produktów współpracujące z wieloma modelami czytników cen wyposażonymi w system operacyjny Windows CE.

Szczególnie polecamy urządzenia firmy Symbol - Motorolla, najbardziej zaawansowanych urządzeń tego typu dostepnych na rynku. Wbudowany system operacyjny, ekran dotykowy o wielkości VGA i programowalne klawisze na obudowie dają ogromne możliwości na dostosowanie sposobu prezentacji danych do wymagań klienta. Zapewniamy pełną integrację naszego oprogramowania z systemami sprzedaży i magazynowymi.

Sprawdzarka umożliwia wyświetlanie reklam oraz realizuje dodatkowe funkcje np.: umożliwia sprawdzenie stanu magazynowego, może pokazywać informacje o produktach związanych z ostatnio sprawdzanym.
Łatwo można dostosować oprogramowanie do potrzeb prezentacji informacji z systemów lojalnościowych np.: wyświetlenie danych na temat zgromadzonych punktów w ramach programów promocyjnych czy też produktów objętych promocjami.
Baza danych o towarach i oprogramowanie obsługujące, mogą być zainstalowane na komputerze zarządzającym lub wewnątrz samych sprawdzarek w zależności od wymagań.

Sprawdzarki dają możliwość przygotowania aplikacji do wyświetlania materiałów Audio/Video w przerwach pomiędzy skanowaniem cen produktów.
Urządzenia podłączane są do standardowych sieci LAN, mogą też pracować w sieciach bezprzewodowych wykorzystując moduły WIFI lub SYMBOL24.
Kształt obudowy oraz zastosowanie laserowego (rozetkowego) skanera umożliwia swobodne przyłożenie i odczyt kodu zarówno z małych jak i dużych towarów.

Nasi klienci: Praktiker, Netto, Selgros.

Oprogramowanie RFID - zdalna identyfikacja radiowa

Napisaliśmy własne biblioteki dla systemów Windows, Windows CE i Windows Mobile do obsługi komunikacji w standardzie RFID.

Jesteśmy w stanie szybko zbudować i wdrożyć dowolny system wykożystujący tagi radiowe.
Nasze oprogramowanie możemy bardzo łatwo zintegrować systemami magazynowymi.
Wdrożone przez nas rowiązania RFID doskonale sprawdziły sie w magazynach wysokiego składowania
oraz na wielkopowieżchniowych placach magazynowych.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI OPROGRAMOWANIA DO PAŃSTAWA WYMAGAŃ. UDZIELAMY PEŁNEGO WSPARCIA TECHNICZNEGO.


GPNT INNOWACYJNA GOSPODARKA PARP UNIA EUROPEJSKA MICROSOFT BizSpark