Programy na zamówienie

 

Produkcja Oprogramowania

Urządzenia mikroprocesorowe

Co oferujemy?

- opracowywanie schematów
- dobór platformy
- projekty pcb
- programowanie mikrokontrolerów
- uruchamianie i testowanie
- pełną dokumentację

Aplikacje mobilne - telefony komórkowe, palmtopy, nawigacje satelitarne

Co oferujemy?

- mobilne systemy rejestracji czasu pracy
- mobilne systemy obsługi zamowień i dostaw
- mobilne systemy obsługi magazynów i inwentaryzacji
- mobilne systemy raportujące

Urządzenia działające pod kontrolą systemu Windows CE, Windows Mobile i Windows Phone, dają klientom dostęp do danych, gdy Ci znajdują się z dala od swoich stanowisk pracy, a także jest wystarczająco elastyczny, by spełnić indywidualne wymagania dzisiejszego szybkiego, mobilnego stylu życia.

Platforma Windows CE stworzyła możliwość zastosowania w przedsiębiorstwach urządzeń przenośnych i terminali na szeroką skalę. Najważniejszymi zaletami urządzeń Windows CE są natychmiastowe uruchamianie systemu, niewielkie rozmiary i waga, wydajne baterie i możliwość łatwej rozbudowy. System został zaprojektowany, jako bezpieczne rozszerzenie dla przedsiębiorstw, z podstawowymi procedurami bezpieczeństwa i technologiami.

Urządzenia Windows CE posiadają wbudowane aplikacje znane ze środowiska komputerów PC: klienta poczty elektronicznej, przeglądarkę Pocket Internet Explorer, Pocket Word i Excel.

Możliwość pisania własnych aplikacji dla tak rozwiniętej platformy daje niesamowite, wręcz nieograniczone możliwości.

Stosowane technologie: .NET

Aplikacje PC

Co oferujemy?

Aplikacje pobierające i przetwarzające dane z dowolnych baz danych
- parsery,
- matchery
- konwertery danych

Dedykowane aplikacje komunikujące sie z urządzeniami elektronicznymi
- oprogramowanie do przemysłowych interfejsów pomiarowych
- systemy wizualizacji procesów

Aplikacje bazodanowe

Aby osiągnąć cel stosujemy różne, sprawdzone i pewne standardy. Nasza wiedza, poparta doświadczeniem w pracy nad wieloma projektami pozwala na stworzenie dowolnej aplikacji o dowolnym stopniu skomplikowania.

Stosowane technologie: .NET i PHP: czyli najwyższej jakości architektura aplikacji.

 

Produkcja aplikacji internetowych

Co oferujemy?

- systemy rejestracji czasu pracy
- aplikacje do zarządzania zasobami
- systemy obsługi zamowień, dostaw i magazynu
- systemy raportujące

Stosowane technologie: ASP.NET i PHP

 

Proces tworzenia aplikacji internetowych odpowiadających potrzebom naszych klientów podzieliliśmy na trzy proste etapy. Każdy z nich jest obliczony na uzyskanie określonego efektu, przy czym suma poszczególnych efektów składa się na powstanie profesjonalnej, łatwej w zarządzaniu i dostosowanej do oczekiwań klienta strony internetowej.

1 Konsultacje z klientem i przedstawienie projektu graficznego. Pierwszy etap ma na celu zgromadzenie informacji potrzebnych do zaprojektowania strony. Telefonicznie lub mailowo nasz kompetentny pracownik odbierze Twoje zgłoszenie i rozpocznie natychmiast wdrażanie pierwszego etapu budowy. Chcemy dobrze rozpoznać potrzeby klienta zarówno wtedy, kiedy nie ma on konkretnej wizji jej przyszłego wyglądu, jak i wtedy, kiedy oczekuje od nas technologicznego rozwiązania, potrzebnego do wdrożenia jego własnego pomysłu. W konsultacjach z klientem ważne jest określenie grupy docelowej, dla której przeznaczona jest strona. Internetowy sklep z artykułami dla dzieci będzie miał inną budowę niż serwis www firmy developerskiej. Określenie grupy docelowej jest więc bardzo pomocne przy projektowaniu struktury menu i profilu graficznego strony. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta oraz określeniu grupy docelowej przedstawiamy projekt graficzny strony. Obejmuje on układ treści, ilość, wygląd i rodzaj statycznych lub animowanych elementów graficznych, strukturę opcji menu, itd. Następnie 2 lub 3 projekty przedstawiamy klientowi do akceptacji.

2 Budowa strony internetowej i uruchomienie wersji demo. Jeśli projekt zostanie zaakceptowany, nasz zespół przystępuje do jego realizacji dając klientowi możliwość aprobowania kolejnych etapów tworzenia serwisu. Następnie do strony wprowadzana jest treść, aby umożliwić uruchomienie serwisu w wersji demonstracyjnej. Klient na podstawie wersji demo akceptuje schemat funkcjonowania strony i układ treści lub też wyraża życzenie ich zmodyfikowania. W ramach kompleksowej obsługi wyznaczamy specjalistę do stałego kontaktu z klientem i konsultowania wszelkich wątpliwości.

3 Uruchomienie serwisu, przekazanie instrukcji i haseł. Strony internetowe tworzone przez nas oparte są na technologii CMS, co sprawia, że po oddaniu gotowego serwisu klient sam może aktualizować treść nie posiadając przy tym specjalistycznej wiedzy informatycznej ani przygotowania programistycznego. Po zakończeniu prac serwis jest przekazywany klientowi wraz z hasłami do panelu sterowania, użytkownikowi nadal przysługuje określony umową termin na zgłaszanie bezpłatnych poprawek. Klientowi wystarczy podstawowa znajomość edytora tekstu i przeglądarki internetowej aby móc zmieniać podstawowe treści na swojej stronie.

 

Co zyskujesz:

* Płacisz za system i za nic więcej: Nasz zespół to w 100% specjaliści IT. To za co płacisz, to praca najlepszych programistów i architektów oprogramowania - ekspertów w swojej dziedzinie, dzięki czemu uzyskujesz najwyższą jakość w uzgodnionej cenie,
* Otrzymujesz to, co zamówiłeś: Feedback od Klientów jest dla nas najważniejszym miernikiem jakości naszej pracy.

Dzięki adaptacji najnowszych metodologii projektowych przez zespół w ciągu całego cyklu życia projektu masz stały wgląd w postęp prac.
Zamawiając u nas projekt, otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Jakość:

* Testowanie:
Każda wychodząca spod naszych rąk aplikacja jest dokładnie testowana zgodnie z najlepszymi normami rynku.
Klient po każdym etapie projektu dostaje protokół z wykonanymi przypadkami testowymi

* Dodatkowa oferta - testy specjalistyczne:
Mając na uwadze czasochłonność i koszty testowania często zmieniających się systemów IT automatyzujemy cały proces testowania, planowanie (w tym przygotowywanie scenariuszy testowych) oraz testowanie funkcjonalności i wydajności.

Zależnie od wymagań klienta dostosowujemy metodyki projektowe:
* Agile Development / Scrum: kładąca szczególny nacisk na natychmiastowe uwzględnianie uwag Klienta, już od pierwszego momentu rozpoczęcia pracy nad projektem. Używana jest w projektach, w których nie można przewidzieć wszystkiego, co może się przydarzyć, lub w przypadku przedsięwzięć o wysokim stopniu innowacyjności.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________
JESTEŚMY W STANIE NAPISAĆ DOWOLNĄ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA MOBILNE. UDZIELAMY PEŁNEGO WSPARCIA TECHNICZNEGO.


GPNT INNOWACYJNA GOSPODARKA PARP UNIA EUROPEJSKA MICROSOFT BizSpark